مانتو رویال
معرفی مراکز عمده فروشی مانتو در تهران
معرفی مراکز مانتو فروشی در تهران

وجود مراکز متعدد فروش مانتوی عمده در تهران باعث شده که کار تامین محصولات فروشگاه‌تان چندان دشوار نباشد، البته به شرطی که از این مراکز که در نقاط مختلف تهران واقع شده اند به خوبی اطلاع داشته باشید و بدانید که کجا می‌توانید بهترین را پیدا کنید. این مراکز مملو هستند از فروشگاه‌هایی که انواع مانتو را با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع، کیفیت متفاوت و طبیعتا قیمت‌های مختلف عرضه می‌کنند و در اختیار خرده فروشان قرار می‌دهند. در صورتی که فروشگاه مانتو و لباس زنانه دارید و به دنبال پیدا کردن مراکز عمده فروشی در تهران و انجام خریدتان از یکی از بهترین عمده فروشی‌ها هستید، با ما همراه باشید.

در این مطلب فهرست کاملی از مراکز عمده فروشی مانتو در تهران خواهید یافت. به علاوه جزئیاتی در رابطه با هر یک در اختیارتان قرار خواهیم داد. در نهایت می‌توانید گزینه مناسب برای خودتان را به راحتی و بدون دردسر پیدا کنید و بهترین خرید را برای فروشگاه خود انجام بدهید.

مهم ترین مراکز عمده فروشی مانتو در تهران

پیدا کردن بهترین مرکز خرید مانتوی عمده در مراکزی که دریایی از فروشگاه‌ها و تولیدی‌های متنوع دارند، قطعا سختی‌ها و چالش‌هایی به همراه خواهد داشت. با این حال، در صورتی که جزئیات این مراکز را بدانید، بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید و در نهایت زمان زیادی را بابت گشت و گذارهای بیهوده تلف نخواهید کرد. مهم‌ترین مراکز خرید مانتو عمده در تهران عبارتند از:

۱. سه راه جمهوری، از مهم‌ترین مراکز عمده فروشی

اگر سری به تقاطع ولیعصر و جمهوری بزنید، با تعداد زیادی فروشگاه خرده فروشی و چند مجتمع و پاساژ فروش مانتو عمده عمده مانتو روبرو خواهید شد. این منطقه از تهران یکی از قدیمی‌ترین مراکز فروش مانتو عمده است و مجتمع‌های قدیمی و بزرگی دارد که سالهاست در آنها انواع مانتوهای روز تولید و عرضه می‌شود. مجتمع نگین امیر اکرم، کمی پایین‌تر از خیابان نوفل لوشاتوی معروف، مجتمع تجاری سیمرغ (یکی از قدیمی‌ترین مراکز عمده فروشی تهران) و پاساژ کاشانی برخی از مهم‌ترین مراکز مانتو عمده در سه راه جمهوری هستند. مانتو رویال نیز به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدی‌ها و عمده فروش‌های مانتو در تهران دارای دو شعبه در این منطقه است.

معرفی مراکز مانتو فروشی در تهران
اولین شعبه مانتو رویال در مجتمع نگین واقع شده است و شعبه دوم در پاساژ کاشانی در چهار راه امیر اکرم قرار دارد. برای تکمیل خرید خود از مانتو رویال می‌توانید به یکی از این دو فروشگاه در سه راه جمهوری مراجعه کنید. آدرس دقیق این دو شعبه به قرار زیر است:

1. پایین‌تر از تئاتر شهر ، چهارراه امیراکرم، ساختمان کاشانی، طبقه دوم؛ تلفن: ۰۲۱۶۶۴۷۸۳۵۸

2. پایین‌تر از تئاتر شهر ، چهارراه امیراکرم ، ساختمان نگین امیراکرم ، طبقه پنجم؛ تلفن: ۰۲۱۶۶۱۷۶۹۸۰

۲. در بازار بزرگ تهران، انبوهی از عمده فروشان را خواهید یافت

بازار بزرگ تهران نیازی به معرفی ندارد. در هر کسب و کاری که خرده فروش باشید و هر محصولی که بخواهید در بازار بزرگ تهران به صورت عمده پیدا خواهید کرد. این بازار، در تمامی صنف‌ها از جمله انواع پوشاک عمده فروشی دارد و اگر مرکز اصلی عمده فروشان مانتو را می‌خواهید به سادگی می‌توانید به مجتمع‌های عمده فروشی بازار بزرگ سری بزنید. مجتمع‌های عمده فروشی بازار بزرگ تهران غالبا در بازار عباس آباد واقع شده اند و انواع و اقسام مانتو را عرضه می‌کنند. با مراجعه به این مجتمع‌ها، قطعا می‌توانید موارد مورد نظرتان را به راحتی پیدا و خریداری کنید. برخی از این مجتمع‌های عمده فروشی عبارتند از مجتمع پارسیان، سرای میلاد نور، سرای ملل، پاساژ صداقت و بسیاری دیگر.

لازم به ذکر است که حضور در این پاساژ شما را با انبوهی از فروشگاه‌های متنوع رو به رو خواهد کرد. در واقع سختی کار همین جاست که سراغ کدام یک بروید و خریدتان را کجا انجام دهید. خوشبختانه مانتو رویال به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید و فروش انواع مانتو عمده، در بازار بزرگ نیز دو شعبه دارد. اگر تا به حال سری به این فروشگاه نزده‌اید، کافیست در بازار بزرگ تهران به سراغ سرای پارسیان بروید. مانتو رویال در سرای پارسیان بازار بزرگ نیز دو شعبه دارد و تمامی محصولات خود را در این فروشگاه عرضه می‌کند. پارسیان ۱ و پارسیان ۲، شعبات مانتو رویال در بازار بزرگ تهران هستند.

آدرس شعب پارسیان مانتو رویال:

1. پارسیان1: بازاربزرگ ، پاساژ پارسیان ، طبقه دوم ، پلاک ۷۶/۵؛ تلفن: ۰۲۱۵۵۶۹۵۲۱۷

2. پارسیان2: بازاربزرگ ، پاساژ پارسیان ، طبقه دوم ، پلاک ۱۱۲/۵؛ تلفن: ۰۲۱۵۵۸۹۲۸۶۹

معرفی مراکز مانتو فروشی در تهران

۳. میدان هفت تیر

احتمالا با شنیدن نام میدان هفت تیر تهران، اولین چیزی که به ذهن‌تان می‌رسد مانتو فروشی‌های متعددی است که از برخی از آنها خرید داشته اید یا بارها و بارها از کنارشان عبور کرده و آنها را دیده اید. میدان هفت تیر بورس تک فروشی انواع مانتو در تهران است، با این حال، شاید متوجه نشده باشید یا نشنیده باشید که در میان فروشگاه‌های تک فروشی مانتو و شال، مهم‌ترین مراکز عمده فروشی مانتو قرار گرفته اند که با مرجعه به آنها می‌توانید هر چه مد نظر دارید را به راحتی پیدا کنید. مجتمع هفت تیر در ضلع شمال شرقی میدان هفت تیر، کوچه رضوی، مجتمع اداری سبز و کوچه جار برخی از مهم‌ترین مراکز عمده فروشی مانتو در تهران هستند. مانتو رویال در این منطقه نیز شعبه خود را دارد و به عرضه انواع مانتو مشغول است. شعبه هفت تیر مانتو رویال ابتدای مفتح جنوبی، نبش کوچه جار واقع شده است.

کلام پایانی

در این مطلب فهرست مهم ترین مراکز فروش مانتو عمده را در اختیار شما قرار دادیم. بسیاری از این مراکز دارای تولیدی مانتو، شال و روسری هستند و برخی از بزرگ‌ترین عمده فروشی های مانتو در آنها واقع شده اند. بنابراین با مراجعه به هر یک می‌توانید فهرست خرید خود را به راحتی تکمیل کنید. ناگفته نماند، در کنار انواع طرح و رنگ و مدل که در این فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند، لازم است نکاتی چون کیفیت و قیمت منصفانه را نیز مد نظر داشته باشید. مانتو رویال، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز فروش مانتو عمده، همواره تلاش کرده است محصولاتی باکیفیت را در کنار قیمت منصفانه به خرده فروشان مانتو در سراسر کشور ارائه دهد.

معرفی مراکز مانتو فروشی در تهران
معرفی مراکز مانتو فروشی در تهران
معرفی مراکز مانتو فروشی در تهران
MantoRoyal
خدمات مشتریان(غیر فعال)
پاسخ به پرسش های متداول(غیر فعال)
رویه بازگرداندن کالا(غیر فعال)
شرایط استفاده(غیر فعال)
حریم خصوصی(غیر فعال)
اطلاعات مانتو رویال(غیر فعال)
درباره مانتو رویال(غیر فعال)
تماس با مانتو رویال(غیر فعال)
همکاری با مانتو رویال(غیر فعال)
حریم خصوصی(غیر فعال)
تلفن پشتیبانی فنی : 02128424834
اپلیکیشن مانتو رویال
ورود به وب اپلیکیشن عمده
دانلود از کافه بازار(غیر فعال)