مانتو رویال
مدل مانتو تابستانی: جدیدترین انواع مانتو که تابستان ۱۴۰۱ ترند شده اند
مدل مانتو تابستانی

نکته مثبت در مورد تابستان امسال و چند تابستان اخیر این است که مد به سمت پوشیدن لباس‌های آزاد رفته‌ است. در سال‌های اخیر از شلوار و پیراهن گرفته تا مانتو، بلوز و هودی به صورت آزاد ترند شده‌اند و دیگر کسی به دنبال پوشیدن مانتوهای اندامی که در سال‌های دور بسیار پرطرفدار بودند، نیست. این نکته از آن‌جایی قابل اهمیت است که در هوای گرم، هیچ چیز راحتی لباس‌های آزاد را ندارد. هم کمتر گرم‌تان می‌شود و هم بی نهایت راحت هستید. اما چه مدل مانتوهایی در تابستان امسال ترند شده اند و طرفداران بیشتری دارند؟ در این مطلب با هم می‌بینیم!

چه مدل مانتویی برای تابستان 1401 مناسب است؟

خوشبختانه تابستان امسال مثل تمام تابستان‌های سال‌های اخیر همچنان مانتوهای آزاد اعم از جلو باز و جلو بسته ترند هستند. با توجه به گرمای هوا در فصل تابستان، مانتوهای آزاد و جلو باز بسیار راحت و کاربردی هستند. به علاوه، با این مدل مانتوها دیگر مشکل سایز هم نخواهید داشت.

دیگر مدل پرطرفدار تابستان امسال مانتوهای شومیزی در رنگ‌های شاد و روشن هستند که نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده‌اند. این مدل مانتوها را می‌توانید با شلوارهای جین و کتان و حتی پارچه ای ست کنید و استایل متفاوت خودتان را خلق کنید.

برای انتخاب مدل مانتو تابستانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

گرمای شدید هوا در برخی روزهای فصل تابستان ایجاب می‌کند که هنگام خرید لباس به طور کلی و مانتو به طور خاص، برخی نکات را مد نظر داشته باشید. به عنوان مثال نوع پارچه مانتویی که برای تابستان خریداری می‌کنید اهمیت زیادی دارد چرا که پارچه‌های دارای مواد معمولا سبب می شوند که احساس گرمای زیادی داشته باشید، عرق کنید و حتی بدن‌تان بو بگیرد. بنابراین توصیه می‌شود که هنگام خرید مانتو تابستانه حتما یک سری فاکتور را مد نظر داشته باشید و بعد انتخاب کنید.

انتخاب رنگ مناسب مانتو تابستانه

طبیعی است که رنگ یک فاکتور کاملا سلیقه‌ای محسوب می‌شود و قاعده‌ای برای انتخاب رنگ مانتو وجود ندارد. با این حال، چنانچه خودتان هم به خوبی می‌دانید رنگ‌های روشن گرما را کمتر جذب می‌کنند و بنابراین می‌توانند برای روزهای گرم سال ایده‌آل باشند. در بازار امروز که انواع و اقسام مانتوها با رنگ‌های متنوع عرضه می‌شوند، به راحتی می‌توانید رنگ مانتوی مورد نظر خود را پیدا کنید و هر سبک و استایلی که دوست دارید، برای خود بسازید.

چه جنس پارچه ای مناسب مانتوی تابستانه است؟

چنانچه بالاتر نیز گفتیم، جنس پارچه مانتوی تابستانه اهمیت زیادی دارد. البته که مدل مانتو و خوش ایست بودن آن اهمیت زیادی دارد، اما راحتی نیز فاکتور مهمی برای خرید مانتوی تابستانه است؛ به ویژه که گرمای هوا خود به اندازه کافی ما را کلافه می‌کند. معمولا توصیه می‌شود که برای تابستان مانتوهایی بخرید که با پارچه نخی تولید شده‌اند یا دست کم مواد کمی دارند. این جنس پارچه ها نه تنها بسیار خنک هستند بلکه مانع بو گرفتن بدن شما می‌شوند. در سال‌های اخیر نیز جنس لینن بسیار پرطرفدار شده است و بسیاری از مانتوها با استفاده از انواع لینن در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف تولید می‌شوند. هرچند نگهداری از مانتوی تولید شده با پارچه نخی و لینن هم سختی‌های خودش را دارد، اما زیبایی و راحتی این پارچه‌ها سبب شده که چیزی از محبوبیت آنها کم نشود. شما چند مانتوی لینن در کمد لباس‌های‌تان دارید؟

تناسب مانتو و اندام

تناسب مانتو و اندام شما، یکی از اصلی‌ترین فاکتورهایی است که هنگام خرید مانتو باید مد نظر داشته باشید. در واقع این موضوع در مورد همه لباس‌ها صدق می‌کند و به تن نشستن سبک و استایل یک لباس در زیبا جلوه دادن شما اهمیت زیادی دارد. اما چه مدل مانتوی تابستانی برای اندام شما مناسب است؟

مانتوهای خیلی کوتاه که تا زیر باسن را می‌پوشانند قد شما را بلندتر نشان می‌دهند. مانتوهای بلند نیز در صورتی که با شلوار و شال نسبتا همرنگ مانتو ست شوند می‌توانند شما را قدبلندتر نشان دهند.

یک نکته مهم در مورد انتخاب رنگ مانتو و شلوار این است که اگر هر دو را یک رنگ انتخاب کنید، قدبلندتر و کشیده‌تر به نظر خواهید رسید. به علاوه، یادتان باشد که مانتو و به طور کلی استایل رنگ تیره شما را قد بلند تر نشان می‌دهد. بنابراین اگر قد کوتاهی دارید و به دنبال مدل مانتو تابستانی مناسب خودتان هستید، این نکات را مد نظر داشته باشید تا خوش استایل‌تر و زیباتر به نظر برسید.

مانتوی اسپرت یا حریر؟ کدامیک مناسب فصل تابستان است؟

مانتوی اسپرت یا حریر، بستگی به انتخاب خودتان دارد و این‌که قرار است کجا بروید. به هر حال مانتوهای حریر به بدن نمی چسبند و می‌توانند گزینه مناسبی برای روزهای گرم تابستان باشند. از طرفی این نکته را در نظر داشته باشید که مانتوهای حریر برای میهمانی و دورهمی‌ها مناسب هستند، نه برای پیاده روی و خرید. اما مانتوهای اسپرت که عموما با پارچه های نخی و راحت تولید می‌شوند، می‌توانند برای استفاده روزمره عالی باشند. در انتخاب مدل مانتوی تابستانی‌تان، حتما مورد استفاده خودتان را مد نظر داشته باشید. اهل گردش و پیاده روی هستید یا میهمانی‌ها و دور همی‌های رسمی؟

مانتوی جلو بسته برای تابستان

مانتوی جلوبسته برای تابستان؟ خیلی خوشایند به نظر نمی‌رسد، اینطور نیست؟ سپری کردن روزهای گرم فصل تابستان با مانتوهای جلوبسته چندان جذاب به نظر نمی رسد، مگر اینکه مانتوی جلوبسته شما آزاد باشد و قصد داشته باشید استایل اسپورت داشته باشید. در ماه‌های اخیر مانتوهای جلو بسته زیادی از جنس جین کاغذی یا لینن پرطرفدار باب شده اند که اتفاقا محبوبیت زیادی هم بین خانم‌ها به دست آورده اند. زیر این سبک مانتو می‌توانید یک تاپ سبک و نخی بپوشید، جین راحت‌تان را به تن کنید، دکمه‌ها را ببندید و تیپ‌تان را با یک شال زیبا و خوشرنگ تکمیل کنید!

مانتوی نخی برای فصل تابستان

جنس پارچه‌ای که برای تولید مانتو استفاده می‌شود از فاکتورهای بسیار مهم است که قبل از خرید باید در نظر داشته باشید. پارچه نخی مناسب ترین نوع پارچه برای انواع مانتوهای تابستانی است به چند دلیل: اول اینکه در روزهای گرم فصل تابستان، مانتو نخی مانع بو گرفتن بدن‌تان می‌شود. نکته دوم اینکه، پارچه‌های نخی بسیار سبک هستند و هوا داخل‌شان جریان می‌یابد، بنابراین برای روزهای گرم سال بسیار مناسب هستند. خوشبختانه در سال‌های اخیر انواع و اقسام پارچه‌های نخی باب شده اند که یکی از آنها لینن است. تابستان امسال و سال‌های پیش پارچه لینن در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف از جمله پرکاربردترین پارچه‌ها برای تولید مانتو بوده است.

ناگفته نماند که مانتوهای تولید شده از پارچه‌های نخی، برای ساختن یک استایل اسپرت و راحت مناسب هستند و برای میهمانی‌های رسمی یا ملاقات‌های رسمی مناسب تلقی نمی‌شوند. در واقع مانتوی نخی برای فصل تابستان بسیار مناسب است اما برای استفاده روزمره، دور همی های دوستانه و پیاده روی.

مانتو جدید
مانتو تابستانی
مانتو تابستانی
مانتو تابستانی 1401
مدل مانتو تابستانی
انواع مانتو تابستانی
مانتو تابستانی
مانتو تابستانی
مانتو جدید تابستانی
مانتو تابستانی
مانتو تابستانی
مانتو تابستانی
مانتو تابستانی
مانتو تابستانی
مانتو تابستانی
مانتو تابستانی
MantoRoyal
خدمات مشتریان(غیر فعال)
پاسخ به پرسش های متداول(غیر فعال)
رویه بازگرداندن کالا(غیر فعال)
شرایط استفاده(غیر فعال)
حریم خصوصی(غیر فعال)
اطلاعات مانتو رویال(غیر فعال)
درباره مانتو رویال(غیر فعال)
تماس با مانتو رویال(غیر فعال)
همکاری با مانتو رویال(غیر فعال)
حریم خصوصی(غیر فعال)
تلفن پشتیبانی فنی : 02128424834
اپلیکیشن مانتو رویال
ورود به وب اپلیکیشن عمده
دانلود از کافه بازار(غیر فعال)